Univerzální prostředek na všechny povrchy

Vítejte na webových stránkách BeetleFLORU

Vítáme Vás na stránkách profesionálního univerzálního prostředku, dezinfekce, čističe na všechny typy povrchů, bez nuceného oplachování. S pravou francouzskou vůní.

Společnost StagBEETLE doporučuje prostřednictvím těchto webových stránek www.beetleflore.cz zcela odlišný a jedinečný produkt, který Vám pomůže s namáhavým úklidem, aby se stal jednodušším a měl větší efekt na čistotu a příjemné prostředí Vašich uklízených prostorů.

Sídlíme v Hradci Králové a jsme dovozci do všech zemí EU.

Dezinfikuje

Prostředek BEETLEFLORE dezinfikuje Vámi ošetřovaný povrch. 

15 ml na 10 L vody odpovídá 0,2-2% ředění. 

V souladu s EN 13697 pro jeho baktericidní účinky v podmínkách znečištění s ředěním 1% po dobu kontaktu 15min a s EN 1650 pro své pesticidní účinky (Candida Albicans) je účinný proti bakteriím a kvasinkám. Splňuje evropskou normu EN 14476 díky které je virucidní (proti virům SARS,..)

Vhodné i jako náplň roztoku v tomto poměru do spreje. Dezinfikujte stoly, dveře, kliky bez oplachování vodou.

Čistí, chrání a konzervuje

Prostředek BEETLEFLORE je dokonalý pomocník při čištění znečištěných ploch, WC, sanity,.. Dokonale čistí, odmašťuje a chrání proti opětovnému znečištění.

Bez nuceného oplachování

Tento dokonalý prostředek se nemusí jako ostatní dezinfekce oplachovat.

Dokonale a dlouhodobě voní

Třešničkou na tuto kvalitu čistícího a dezinfekčního prostředku BEETLEFLORE je jeho dlouhotrvající francouzská vůně, která dokáže provonět prostor. Cokoli omyjete a vyčistíte i dokonale voní a pomáhá tak neutralizovat zápach a zanechá svou dlouhotrvající vůni jako stopu, že je zde kompletně vyčištěný a vydezinfikovaný prostor.

Vhodné pro školy, úřady, sociální služby, nemocnice, firmy, kluby, hotely, penziony, ale i soukromé obydlí a domácnosti,

Úklid 4U StagBEETLE eshop 

STAGBEETLE