Dezinfekční čistící prostředek povrchů

BeetleFLORE - 1 litr

Koncentrovaný univerzální čistící prostředek BEETLEFLORE je možné zakoupit v 1 L ergonometrické láhvi, ve které je uzávěr s 15ml ryskou pro snazší dávkování.

Koncentrovaný univerzální čistící prostředek BEETLEFLORE dokonale čistí, dezinfikuje, likviduje bakterie a kvasinky, působí jako ochrana mytého povrchu pro snazší úklid a údržbu. BEETLEFLORE unikátně voní francouzským parfémem a dlouhodobě voní na umytém povrchu.

Pro dezinfekční účinky se ředí 2% podle znečištění. Díky univerzálnosti a vlastních zkušeností lze BEETLEFLORE použít na podlahu, sanitu, sprchové kouty, WC, obklady, stoly, židle, dveře, kliky, kuchyňská linka, varná deska, sporák, trouba, digestoř, lednice, okna,..cokoli z povrchů. BEETLEFLORE je unikátní nejen díky odmaštění a čištění dané plochy, ale francouzský parfém dlouhodobě působí v prostoru a tím zachovává dlouhou dobu vůni. 

DEZINFEKCE, BAKTERICIDNÍ dle EN1276, PROTI KVASINKÁM dle EN1650. 

Plní EN14476 PROTI VIRŮM (i COVID-19)

Nemusí se již oplachovat.

Čistá domácnost, pracovní prostor, garáž nebo dílna.. Díky BEETLEFLORU dokonale čisté a voňavé.. Spokojenost v každém prostoru.. Výběr z vůní v 1L láhvích a ryskou ve víčku. Koncentrát.  


BeetleFLORE - 5 litrů kanystr

Koncentrovaný univerzální čistící prostředek BEETLEFLORE je možné zakoupit v 5 L kanystru, ke kterému je možnost dávkovače pro jedno stisknutí s 20ml dávky pro snazší dávkování. Ekonomická verze odběru.


Koncentrovaný univerzální čistící prostředek BEETLEFLORE dokonale čistí, dezinfikuje, likviduje bakterie a kvasinky, působí jako ochrana mytého povrchu pro snazší úklid a údržbu. BEETLEFLORE unikátně voní francouzským parfémem a dlouhodobě voní na umytém povrchu.

Pro dezinfekční účinky se ředí 2% podle znečištění. Díky univerzálnosti a vlastních zkušeností lze BEETLEFLOR použít na podlahu, sanitu, sprchové kouty, WC, obklady, stoly, židle, dveře, kliky, kuchyňská linka, varná deska, sporák, trouba, digestoř, lednice, okna,..cokoli z povrchů. BEETLEFLORE je unikátní nejen díky odmaštění a čištění dané plochy, ale francouzský parfém dlouhodobě působí v prostoru a tím zachovává dlouhou dobu vůni. 

DEZINFEKCE, BAKTERICIDNÍ dle EN1276, PROTI KVASINKÁM dle EN1650.

Plní EN14476 PROTI VIRŮM (i COVID-19)

Nemusí se již oplachovat.


Čistá domácnost, pracovní prostor, garáž nebo dílna.. Díky BEETLEFLORU dokonale čisté a voňavé.. Spokojenost v každém prostoru.. Výběr z vůní v 5L kanystrech a možností dávkovače. Stisknutím dosáhnete potřebné dávky. Koncentrát. 

BeetleFLORE Rozprašovač 500 ml 

K prostředku BEETLEFLORE nabízíme BEETLEFLORE Rozprašovač ve stejné 500ml vůni, který není sycen a není tím pod tlakem. Vhodný pro pro okamžité použití přímo na čištěný povrch. Vhodný na svislé plochy a celkový úklid již ve 2% naředění. Stačí nastříkat nechat chvíli působit a hadříkem nebo houbičkou setřít, popř. dočistit. Efektivní práce s tímto rozprašovačem se stane jednoduchou. 

Univerzální čistící prostředek BEETLEFLORE dokonale čistí, dezinfikuje, likviduje bakterie a kvasinky, působí jako ochrana mytého povrchu pro snazší úklid a údržbu. BEETLEFLORE unikátně voní francouzským parfémem a dlouhodobě voní na umytém povrchu.

Pro dezinfekční účinky je již naředěn 2%. Díky univerzálnosti a vlastních zkušeností lze BEETLEFLOR použít na podlahu, sanitu, sprchové kouty, WC, obklady, stoly, židle, dveře, kliky, kuchyňská linka, varná deska, sporák, trouba, digestoř, lednice, okna,..cokoli z povrchů. BEETLEFLORE je unikátní nejen díky odmaštění a čištění dané plochy, ale francouzský parfém dlouhodobě působí v prostoru a tím zachovává dlouhou dobu vůni.

DEZINFEKCE, BAKTERICIDNÍ dle EN1276, PROTI KVASINKÁM dle EN1650.

Plní EN14476 PROTI VIRŮM (i COVID-19) 

Nemusí se již oplachovat.


Čistá domácnost, pracovní prostor, garáž nebo dílna.. Díky BEETLEFLORU dokonale čisté a voňavé.. Spokojenost v každém prostoru.. Výběr z vůní v 500ml rozprašovačích ihned k použití. 

BeetleFLORE Spray 250 ml a 50 ml

K prostředku BEETLEFLORE nabízíme BEETLEFLORE Spray ve stejné 250ml vůni, který není sycen a není tím pod tlakem. Vhodný pro doplňující provonění prostorů, koberců, aut,..

BEETLEFLORE SPRAY 250 ml a 50 ml je vhodný na provonění prostorů jako tzv. odorant. Postupně bude skladem ve všech vůních BEETLEFLORU. Vhodné na koberce, sedačky, látky, záclony, ale i podpůrný dodavatel vůně do prostor již dříve umyté BEETLEFLOREM na povrchy. 

Vynikající koncentrace nosičů vůně zajišťuje dlouhodobé uvolnění vůně do prostoru. Stačí méně množství se zaručeným výsledkem provonění. 50 ml sprej v plastové nádobce vhodný pro automobily, řidiče kamionů, řidiče autobusů a ostatních profesí..

Pro nákup : Provonění povrchů (uklid4u.eu) 

Mop StagBEETLE -ekologické, dokonalé 

Pro ekologickou variantu dokonale čistého povrchu doporučujeme profesionální mop z hliníku a velmi odolných plastů. Mop v sobě skrývá nádobku na 0,6 litrů roztoku našeho Beetlefloru. 

Sada obsahuje mopovací násadu s nádržkoou Pulse™ a 2x základní mikrovláknový mop.

Vhodný pro dřevěvé a plovoucí podlahy ( pouze vlhká podlaha ). Jinak samozřejmostí jsou dlažba, lino a jiné klasické povrchy.

Lehká hliníková konstrukce s plnou nádrží váží pouze 1,7 kg. Zabudovaná nádrž na doplnění 0,6 l roztoku pro vyčištění až 80 m2 podlahové plochy. Okénko v nádrži umožňuje snadné monitorování hladiny tekutiny. Nádrž je vybavena širokým plnícím otvorem pro snadné ruční plnění a možností použít doplňovací nádobku. Protiskluzový hrot na horní části násady zabraňuje jejímu sklouznutí a pádu při opření mopu o zeď.

Nevyléváte kbelík se špinavou vodou, nezatěžujete životní prostředí a neskutečně šetříte spotřebu vody. Tím i přípravku Beetleflore.

Stisknutím tlačítka na násadě se pod mop uvolní čistící roztok ve třech proudech (nerozprašuje se pro ekologičtější úklid). Držák mikrovláknových mopů na suchý zip je v šíři 40 cm StagBEETLE.

Základní mop mikrovlákno - R050650 (Tento mop je možné vyprat na 90°C celkem 500x)-nejkvalitnější na trhu

S novým profi mopem StagBEETLE Rubbermaid vyčistíte více čtverečních metrů za kratší dobu. Nejkvalitnější mikrovlákno, zabudovaná nádrž a uživatelsky kontrolovaná aplikace roztoku představují účinnější čištění a nižší pracovní náklady.

Polyethylen, hliník.

Rozměr 142,2 x 12,4 x 9,5 cm.


Bezpečnostní listy

Přikládáme bezpečnostní listy produktů.